top of page
1.jpg
1. Vyberte si knižku z Katalógu

Knižky sú rozdelené do kategórií podľa veku: pre najmenších (od 0 do 3 rokov), predškoláci (od 4 do 6 rokov), školáci (od 6 do 10 rokov), staršie deti (od 10 do 12 rokov) a časopisy.

2. Pošlite nám správu, o ktoré knižky máte záujem

V správe napíšte názvy kníh a autora (ak je uvedený). Požičať si môžete až 5 kníh.

2.jpg
3.jpg

3. Výpožičná dobe je 1 mesiac. Po uplynutí tejto doby, je potrebné knižky zaslať späť.

Knižky posielame poštou, ako Media Mail. Obvyklá doba doručenia je 3-8 dní, môže sa však aj predĺžiť. Po odoslaní zásielky Vám pošleme "tracking number", aby ste mohli sledovať, kde sa knižky nachádzajú. Za prvý deň doby vypožičania považujeme deň, kedy vám knižky boli doručené. Pokyny na vrátenie vám zašleme spolu s požičanými knižkami.

4. Za požičanie zaplatíte iba poštovné + $1 manipulačný poplatok za každú knihu. 

Pokyny na zaplatenie poštovného a manipulačného poplatku Vám zašleme mailom. Výška poštovného závisí od hmotnosti kníh a aktuálneho cenníka USPS.

4.jpg
Untitled.jpg

5. v prípade straty alebo výrazného poškodenia knihy vás požiadame o úhradu $15 na zakúpenie adekvátnej náhrady stratenej alebo poškodenej knihy.

Ak Vám naše pravidlá vyhovujú, stačí si len vybrať. Knižky, ktoré máme k dispozícii nájdete v Katalógu. Aby sa Vám lepšie hľadalo, sú rozdelené do kategórií podľa veku i tipu knihy: predškoláci, školáci, staršie deti, časopisy, leporelá

bottom of page